Nowy gabinet Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski odgrywa kluczową rolę w życiu naszej szkoły. To miejsce, gdzie uczniowie mogą wyrażać swoje pomysły, zgłaszać problemy, proponować inicjatywy oraz angażować się w działania społeczne i charytatywne. Jest to także doskonała szkoła demokracji, gdzie uczniowie uczą się współpracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w sposób konstruktywny.

Samorząd Uczniowski wspiera integrację społeczności szkolnej, organizuje wydarzenia kulturalne, sportowe oraz akcje charytatywne. Dzięki temu uczniowie nie tylko rozwijają swoje pasje i umiejętności, ale także uczą się empatii, solidarności oraz odpowiedzialności za innych.

Zachęcamy wszystkich uczniów do odwiedzenia naszego nowego gabinetu Samorządu Uczniowskiego, który mieści się na II piętrze w sali 314.

To miejsce, które zostało stworzone dla Was wszystkich, abyście mogli aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły, wyrażać swoje opinie i wspólnie tworzyć przyjazne i rozwijające się środowisko edukacyjne. Niech nasz Samorząd Uczniowski będzie miejscem, gdzie każdy głos jest słyszany, a każdy pomysł ma szansę na realizację!

Prezydium Samorządu Uczniowskiego dyżuruje w gabinecie w poniedziałki 8:45-8:55, czwartki 10:35-10:55 i piątki 12:45-12:55.